Amasya ART (ART Anadolu) Tv Lisansını Aldı

2011-06-24 13:56:00

                        


Karataş Medya Grubu Bünyesinde Bulunan Amasya ART Tv ART Anadolu Tv Adıyla Çok Yakında Türksat Uydusunsa. Amasya'da 1994 Yılından Beri Yayın Yapan Ve İçerisinde Art Tv, Art Fm, Dost Fm, Elma Fm, Amasya Gazetesi, Ankara Production Yayın Organlarını Bulunduran Karataş Medya Grubu Yeni Tv Kanalı ART Anadolu Tv İle de Büyümeye Devam Ediyor. 4 Haber Kuşağı, Kadın Programları, Gündeme İlişkin Güncel Programlar, Yabancı Yeni Yapım Diziler, Türk Ve Dünya Sinemasından Filmler, Belgesel Kuşakları Ve Canlı Yayın Programlarıyla Dolu Dolu Tv Yayıncılığı Yapmaya Başlayacak Olan ART Anadolu TV Playbox Tecnology'nin Playout Ve Kj Otomasyonları Ve Edius Kurgu Sistemiyle Profesyonel Anlamda Yayın Hayatına Merhaba Demeye Gün Sayıyor. 

Olağan Aylık Personel Toplantısında Konuşan Karataş Medya Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan KARATAŞ, "Amasya Hatta Türkiye Bizi Bekliyor, Uydudan Yayın Yapmamızı Bekliyor, Yerel Kanalımızda ki Başarımızı Türkiye'ye Taşımaya Hazırlanıyoruz, Uydu'dan Sadece Yayın Yapmak İçin Değil, Türk Halkına Televizyon Yayıncılığını En Güzel Şekliyle Sunmak İçin Uydu Yayınına Başlıyoruz, Klasik Yerel Kanal Veya Müzik Kanalı Değil, Düzenli Yayın Akışıyla Sabah Kuşağında Haber Ve Çocuk Programları, Kadın Programları Öğlen Kuşağında Türk Sineması, Dizi Ve Belgesel, Akşam Kuşağında,Yabancı Ve Türk Sinemasından Filmler, Diziler, Canlı Programlar, Belgesel, Haberler Gibi Zengin İçerikle Halkımıza Hizmet Edeceğiz" Dedi.

Bugün (23 Haziran) 18.00 Saati İtibari İle Lisans İşlemleri Sonlanmış Olup Kuruldan Geçmiştir. Türksat İle de Prosedür Tamamlanıp Uydu Yayına Başlıyoruz. Önüzümde Ki Hafta Yayında Oluruz. Şimdiden Halkımıza Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

AMASYA RADYO TV YÖNETİM KURULU BAŞKANI KURUCU
HASAN KARATAŞ

hasankaratas@amasyaradyotv.com.tr

 

 

 

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz