Amatör Müzik Gruplarına Profesyonel Destek !..

2012-01-13 18:03:00

           


Power FM, PowerTürk FM, ve PowerTürk TV'nin ortak projesi olan ve "amatör müzik gruplarına profesyonel destek" misyonuyla başlatılan POWER GARAGE TV, müzik dünyasında yeteneklerini ortaya koymak isteyen herkesin ama herkesin yer alabileceği yepyeni bir platform.

Nasıl mı? İlk yapılması gereken www.powergaragetv.com adresini ziyaret edip kayıt bırakmak ve Power Group yetkililerinin davetini beklemek.


Power Medya Center'da konumlanan Power Garage'da amatör grupların sergiledikleri performanslar Power tarafından kayda alınacak ve sadece 1 saat sonra oylama için Power Garage TV'de yayına konulacak.

6 ay boyunca sürecek olan oylama sürecinde, twitter ve facebook gibi sosyal paylaşım ağlarından da katılımcılar performanslarını milyonlarla paylaşıp daha çok oy toplayabilir.


En çok oyu alan grupların performansları Türkçe ise PowerTürk TV'de "sıradaki klip", PowerTürk FM'de "sıradaki parça" veya yabancı ise Power FM'de "sıradaki parça" olma şansına sahip olacak.

Power Garage'ın bir parçası olmak isteyen tüm müzik grupları detaylı bilgiye Model grubunun katkılarıyla hazırlanan tanıtım videosunu Power Garage TV websitesinden ulaşabilir.

 

 

KAYNAK:  RADYOCUYUZ

 

 

0
0
0
Yorum Yaz