Arka Sıradakiler'in yeni kanalı TNT

2012-01-01 16:52:00

   


Arka Sıradakiler, yepyeni bölümleriyle Pazar akşamları TNT ekranlarında olacak.

Yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı başrollerini Bülent Çetinaslan, Sinem Öztürk ve Fırat Çöloğlu’nun paylaştığı Arka Sıradakiler’de heyecan kaldığı yerden devam edecek.

Arka Sıradakiler, özel bölümü ile 8 Ocak Pazar saat 20.00’de, yeni bölümü ile 15 Ocak Pazar saat 20.00’de TNT’de.

 


Özel Bölüm 8 Ocak Pazar 20:00'da TNT'de!

Oktay, Mercan'ın peşindeki kişiler tarafından öldüresiye dövülüp denize atılır. Saffet onu kurtarır ama Oktay komadadır. Saffet'in annesi Meral, Oktay'ı bilinmeyen bir yerde bir doktor gözetiminde tutar. Saffet, Kerem'in babası Doğan'ı tartışma sonucu kazara öldürür. Meral oğlunu bu cinayetten uzak tutmak için onu yurt dışına kaçırtır. Bu arada Saffet Gamze'ye hala deli gibi aşıktır.

Oktay'ın durumu Meral için bulunmaz bir fırsattır. Oğlunun işlediği cinayeti komada olan Oktay'a mal edecek böylelikle Gamze ile Saffet'in de kavuşmasını sağlayacaktır. Oktay 4 ay boyunca komada kalır. Bu esnada gördüğü kabuslar bizim şu ana kadar izlediklerimizdir. Oktay uyandığı zaman bu kabuslar peşini bırakmayacak ve Meral'in şantajı büyük bir oyuna dönüşecektir. 

İbo ile Sibel'i büyük bir sürpriz beklemektedir. Sibel'in yaşayacağı bu sürpriz İbo'nun hayatında yepyeni bir sayfa açacaktır. 

Tayfa eski günlerdeki gibi mücadeleye devam eder ve kötülüklere el birliğiyle karşı koyar. 

Arka Sıradakiler heyecanı TNT'de devam edecek.

 

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz