Biggest Loser Türkiye yakında Star TV ekranlarında.

2011-11-10 04:05:00

           


14 yarışmacı, 14 farklı hayat. Hepsinin tek bir ortak noktası var, hayatlarını alt üst eden kilolar. 13 hafta sürecek zorlu mücadelede hem yarışmayı hem de hayatlarını kazanmak istiyorlar. 3 ay boyunca diyetisyenlerin denetiminde yapılan diyetler, işinde uzman eğitmenler tarafından yapılan sporlarla sağlıklı hayatlarına her geçen gün bir adım daha yaklaşacaklar. 


The Biggest Looser’da yarışmacılar iki takıma ayrılacak ve her takımın iki ayrı eğitmeni olacak. Yarışmacılar istediklerini yemekte ya da diyetlerine uymakta tamamen serbestler. Hiçbir baskı yok! Onları sadece içlerindeki değişim isteği durduracak ve haftanın sonunda gerçekler ortaya çıkacak. Herkes tek tek tartının üzerine çıkıp kaç kilo kaybettiğini öğrenecek. En az kiloyu kaybeden takım aralarından bir kişiyi elemek zorunda kalacak. 

Takımlar sadece kilolarını değil aynı zamanda güçlerini de yarıştıracak. İzlemesi eğlenceli ama yarışması bir o kadar zor oyunlarla takım ruhunu ve azmini kanıtlamak zorunda kalacaklar.
 
 Her oyunun sonunda ise kazananlar ödüllendirilecek. 
Kısacası The Biggest Looser kaybederken kazanmanın nasıl bir duygu olduğunu gösterecek. Dünyayı saran en büyük hastalıklardan biriyle nasıl mücadele edileceğini öğretecek. Üstelik bunu her gün izleyenlerin tanıklığıyla yapacak. Her gün sağlıklı bir hayatın adımları hep birlikte atılacak. 

The Biggest Looser’da en büyük kaybı yaşayan en büyük sevincin de sahibi olacak.13 haftanın sonunda en çok kilo kaybeden büyük ödülü ve yeni hayatını kazanacak. 
 
 
Yarışma Başvurusu:   http://blturkiye.startv.com.tr/form/
 
Video Tanıtımı:
 
 
 
 
 
 
 

0
0
0
Yorum Yaz