Disney Chanel Türkiye için Tanıtım Gecesi!..

2012-01-08 01:20:00

           


Disney Channel’in genç starı Debby Ryan, Mickey ve Minnie Fare ile birlikte Disney Türkiye partisine katılan ünlüleri kırmızı halıda karşıladı.

 

resmin büyüklüğü için tıklayınız...

  
   
 
 

Disney Channel’in ilk yerli sitcom prodüksiyonu Zil Çalınca ekibi de kutlamalara katıldı.

 

İstanbul, 7 Ocak 2012: Disney Channel’in uydu üzerinden ücretsiz ve şifresiz yayına başlaması nedeniyle düzenlenen özel partisine Disney Channel’in dünyaca ünlü genç starı Debby Ryan, Mickey ile Minnie Fare ile birlikte katıldı. Aralarında iş, sanat ve magazine dünyasından ünlülerin de olduğu 400’ü aşkın davetlinin katıldığı Disney Channel partisinde, üç boyutlu Güzel ve Çirkin filmi ile kanalın yeni sitcom’u Jessie’nin gösterimi yapıldı. Disney Channel’in çocuk odaklı ve aileyi de kapsayan programları, 12 Ocak’tan itibaren Türkiye’de 11 milyon hanede izlenebilecek.

 

Citys’ Nişantaşı Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen Disney Türkiye partisinde ayrıca Disney Channel Türkiye’nin ilk yerli sitcom yapımı olan Zil Çalınca ekibinin 10 Türk oyuncusu da ilk kez kırmızı halı deneyimi yaşadı. Genç yetenekler partiye katılan VIP davetliler ile birlikte ‘Haydi Çalkala dans stüdyosu ve Disney Fairies interaktif oyun konsollarında eğlenceli dakikalar geçirdiler.

 

Disney partisinin ardından görüşlerini paylaşan Disney Channel’ın ünlü dizisi The Suite Life on Deck’in ve yakında yayına girecek Jessie’nin yıldızı Debby Ryan, İstanbul’u ilk defa ziyaret ettiğini ve ‘muhteşem’ zaman geçirdiğini ifade etti. Debby Ryan, şunları söyledi: “Rol aldığım yeni dizi Jessie, Disney Channel partisinde çok güzel eleştiriler aldı. Disney Channel uydudan yayına başladığında, bütün Türkiye’de milyonların dizimi seyredecek olduğunu düşünmek gerçekten heyecan verici… Ayrıca ‘Zil Çalınca’ dizisinin Türk oyuncularıyla tanışmak da büyük bir zevkti. Eminim ki onlar da Türkiye’de büyük projelere imza atacaklar.”

 

The Walt Disney Company Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs Bölge Müdürü Sinan Ceylan ise “The Walt Disney Şirketinin amiral gemisi Disney Channel’ın uyduda yayına başlayacak olmasıyla ilgili partimize katılan misafirlerimizin heyecanı gözle görülür derecedeydi. Biz de bu heyecanı 2012 yılında ülke geneline yaymayı dört gözle bekliyoruz” diye konuştu.

 

Disney Channel Türkiye, 2-14 yaş arasındaki çocuklar ve ailelere birbirinden farklı programlar sunuyor. 12 Ocak 2012 tarihinden itibaren Türkiye’deki izleyicilerin Disney Channel’in sevilen programları arasında bulunan Haydi Çalkala, Waverley Büyücüleri, Yetenek Çiftliği, Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı; High School Serisi, Lemonade Mouth ve İyi Şanslar Charlie gibi orjinal Disney filmleri ile Mickey ve Minnie Fare’nin Kulüp Evi ile Fineas ve Förb gibi popüler animasyonları izlemesi için sadece bir uydu dekoderine sahip olması yetecek.

 

The Walt Disney Company Türkiye Hakkında:

The Disney Company önde gelen çeşitlendirilmiş bir aile eğlenceleri ve medya şirketi olarak beş iş segmentinden oluşmaktadır: Medya kanalları, parklar ve tatil köyleri, stüdyo eğlenceleri, tüketici ürünleri ve interaktif medya grubu.

 

Disney’in Türkiye’deki ilk ofisi 1996’da, özellikle ürün lisansları verme göreviyle kurulmuş ve o günden bu yana filmler, ev eğlenceleri, televizyon dağıtımı, müzik ve çevrimiçi de dahil, Disney’in geniş iş alanlarını kapsayacak şekilde büyümüştür. Disney’in Türkiye’deki 1 no’lu gişe rekortmeni ‘Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde’ 7.2 milyon $’ı aşkın toplam gişe hasılatı elde etmiştir. Disney’in diğer yeni başarıları arasında halen 3.6 milyon $ toplam gişe geliriyle Disney’in bir numaralı animasyon filmi olan Arabalar 2 bulunmaktadır.

 

Disney Channel hakkında daha fazla bilgiye http://www.disneyturkiye.com.tr/disney-tv/ adresinden ya da Disney Channel Türkiye facebook sayfasından ulaşabilirsiniz. Debby Ryan’ın twitter adresi ise @TheDebbyRyan.

 

 

Tanıtım Videosu:

 

 

 

 

KAYNAK:  MedyaMuhabiri.Com

 

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz