Galatasaray TV Üyelik Sistemi Başladı!

2009-10-01 09:40:00

           

Türkiye'de giderek gelişen ve rekabetin arttığı endüstriyel futbol ortamında, kulübüne destek olmak isteyen her Galatasaraylının yararlanabileceği yeni bir mecra hayata geçirildi.  
 
Galatasaray TV,  yeni bir üyelik sistemine geçti. Böylece sadece Galatasaray tarafından sağlanabilen ve sadece Galatasaray TV'ye tahsis edilen tüm özel içerikler, Türkiye'de ilk kez Galatasaray taraftarına Üyelik Sistemi dahilinde ulaştırılıyor.
 
Yeni yayın dönemine giren Galatasaray TV'de başlayan üyelik sistemi ile, Galatasaray TV üyesi olacak Galatasaraylılar bu özel içeriklere sahip olurlarken, kulüplerine de destek olacaklar.
 
Kulüp-taraftar işbirliğinin sağlamlaştırılmasına yönelik bu yeni işbirliği, Büyük Galatasaray Ailesinin oluşturulması yönünde bugüne dek atılan adımların bir yenisi olacak.
 
Galatasaray Spor Kulübü ile Digiturk arasında yapılan anlaşmayla sadece Digiturk platformunda yayın yapacak olan Galatasaray TV, bugünden itibaren üyelik sistemine geçiyor. Digiturk üzerinden 75. kanaldan yayın yapan Galatasaray TV Üyelik sistemine aylık sadece 4.99 TL ile dahil olunabilecek.
 
Üyelik sistemine giriş oldukça basitleştirildi. Galatasaray TV servisi olmayan ve kanala gelen üyeleri özel bir ekran karşılayacak ve ekrandaki özel algoritmayı SMS olarak gönderen üye anında Galatasaray TV Üyelik Sistemine girmiş olacak. Ayrıca Digiweb internet sitesinden de Galatasaray TV Üyelik Sistemine girilebilecek.
 
Galatasaray TV'nin Özel İçeriği
o   Maç öncesi ve maç sonrası özel görüntüler
o   İdmanlar (bir kısmı canlı)
o   Özel röportajlar
o   Tüm transfer haberleri ilk kez GS TV’de
o   Takımın tüm maçlarından özel görüntüler
o   Galatasaray’ın eski maçları
o   Basketbol, voleybol da dahil olmak üzere tüm branşlardan haberler, özel programlar
 
GS TV Üyelik Sistemi
Aylık: 4,99 TL
3 Aylık: 13,98 TL
6 Aylık: 26,94 TL
12 Aylık: 48,96 TLKAYNAK:  GALATASARAY.ORG0
0
0
Yorum Yaz