İZ TV Hot Bird TV Awards’da finalde

2011-11-18 00:07:00

         


Eutelsat ve Eurovisioni tarafından bu yıl 14.’sü düzenlenen HOT BIRD™ TV Ödülleri 2011’de en iyi belgesel kanalları arasında İZ TV finale kaldı.


Rekabetin son derece zorlu olduğu TV pazarında toplam 160 kanal ile rekor seviyede katılım alan HOT BIRD™ TV Ödülleri 2011 adayları belirlendi. 

Medya uzmanlarından oluşan jüri Paris’te 2 gün boyunca toplam 13 farklı ülkeden başvuruda bulunan kanalları orijinal programlamaprodüksiyon kalitesi ve yeni konseptler kriterleri kapsamında değerlendirdi. Belgesel dalında Türkiye’den aday seçilen tek Türk kanalı İZ TV oldu. 

HOT BIRD™ TV Ödülleri’ne birçok defa aday gösterilen IZ TV 2006 ve 2009 yıllarında Mansiyon 2007 yılında ise Belgesel Dalında Birincilik Ödülü kazandı. 

25 Kasım Cuma günü Venedik’te San Giovanni Evangelista Scuola Grande’de düzenlenecek Ödül Töreni’nde ödüller sahibini bulacak. 


“İzleyicilerin Tercihi” Ödülleri Oylamaya Açıldı 

Bu yılki organizasyon “İzleyicilerin Tercihi” ödülünü kapsamakla birlikte en çok izleyici tarafından oy alan kanala veriliyor. Tüm katılımcılar “İzleyicilerin Tercihi” ödülü için yarışmaya katılabilir. Oylamalar katılımcı kanalların kendi web sitelerinden yapılacağı gibi hotbirdtvawards.com broadbandtvnews.com eutelsat.com eurovisioni.it satexpo.com ve lyngsat.com gibi endüstriyel siteler vasıtasıyla da yapılabiliyor.

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz