İz TV Türksat Uydusunda 2 ay Şifresiz yayın yapacak

2011-06-18 00:41:00

                         


İz Tv Temmuz ve Ağustos aylarında Türksat Uydusunda 2 ay Şifresiz olacak.

 

Yeniliklere devam eden IZ TV, Temmuz ve Ağustos aylarında Türksat’ta şifresiz yayında olacak. Sabah erken saatlerde başlayacak olan şifresiz yayın gece yarısına kadar devam edecek. 

 

İZ TV HD yayında, DIGITURK’ten artık her eve HD

Yayın hayatına başladığı ilk günden beri öncü yapımlarla ilerleyen İZ TV, artık hayatın içinde. 16 Temmuz tarihinden itibaren DIGITURK 318 numaralı kanaldan İZ TV HD ile HD yayına geçiyor. 

 

Şubat 2006 yılında Türkiye’nin ilk belgesel kanalı olarak yayın hayatına başlayan İZ TV, izleyicilerine ilkleri yaşatmayı ilke edindi. Yurt içinde ve yurt dışında aldığı ödüllerle başarılarını perçinleyen İZ TV, ilk yerli yapım 3D belgeseliyle “İstanbul’a Dokun”du, yeni nesil 3D belgeselleri Karada, Havada ve Suda üçlemesi ile Türk televizyon yayıncılığında bir çığır açtı. 

 

14,99 TL giriş HD paketi ile Show TV HD başta olmak üzere TRT HD, Spormax HD (Beko basketbol ligi maçları), ATV HD, A Haber HD, National Geographics HD ve Fashion TV HD’den oluşan yedi HD kanalı izleyebilecek. İZTV HD de yayın hayatına başlaması ile bu pakete eklenecek.

 
 
 
 
 

0
0
0
Yorum Yaz