Joytürk'e Flaşh Transferler

2011-10-18 17:02:00


 

Spectrum Medya Grubu'nun slow müzik yayını yapan ulusal radyo istasyonu Joytürk'te değişim sürüyor. İki flash transfer yapan Joytürk, kadrosunu güçlendiriyor. Hakan Küfündür ve Ceyhun Altıok Joytürk'te yayınlara başladı.

 

Hakan Küfündür ve Ceyhun Altıok Joytürk'te yayınlara başladı.

 

Hakan Küfündür İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirmiştir.  İstanbul Üniversitesi Kadın Çalışmaları alanındaki Yüksek Lisans çalışması devam etmektedir. Radyo programlarına İlk olarak 1995 Yılında  Ataköy FM de başlamıştır. Sonraki yıllarda radyoculuğa Number One Fm’de devam eden Hakan Küfündür, 2003 Aralık ayında Show Radyo’da yayın yapmaya başlamıştır. İlk olarak hafta sonu olan yayını sonrasında hafta içi her akşam Hakan Küfündür'le Cafe Show programıyla  sürmüştür. Bu dönemde Türkiye radyolarının ilk 90'lar Programı olan "Friday Nighties with DJ Hakan" ile Radyo Nostalji’ de de eş zamanlı olarak yer almıştır. 2006 yılının başında Radyo 5’in sabah yayıncısı olarak radyo kariyerine devam etmiştir. Hakan Küfündür 2006 yılından itibaren 5 yıl boyunca PowerTurk’te yayınlarına devam etmiştir.

 

Hakan Küfündür 17 Ekim Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 14-17 arası, her Pazar 21-24 arası JoyTurk’te yayınlarına devam edecektir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

Ceyhun Altıok  Sakarya Üniversitesi Turizm Otelcilik İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerini tamamlamıştır. Radyoculuğa üniversite yıllarında yerel radyolarda başlayan Altıok, 2006 yılında düzenlenen “Radyo Star” yarışmasında birinci olarak profesyonel anlamda radyo kariyerine başlamıştır. Aynı yıl Radyo N101’de programlarına başlamış ve sonraki yıllarda radyonun müzik direktörlüğü görevini üstlenmiştir. Radyoculuk kariyerinin yanı sıra teknoloji üzerine internet ve çeşitli dergilerde makaleler yazmıştır. Aynı zamanda bir çok organizasyonda sunuculuk yapmaya devam etmiştir.

Ceyhun Altıok 17 Ekim Pazartesi gününden itibaren JoyTurk ailesine katılmıştır. Ceyhun’u her Cumartesi 12-17, her Pazar 09-14 arası JoyTurk’te dinleyebilirsiniz.

 

Ceyhun Altıok 17 Ekim Pazartesi gününden itibaren JoyTurk ailesine katılmıştır. Ceyhun’u her Cumartesi 12-17, her Pazar 09-14 arası JoyTurk’te dinleyebilirsiniz.

 

 

KAYNAK:  RadyoTava

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz