Kanal 24 ve Samanyolu Haber Televizyonları 3. Yıllarını Kutluyor

2010-01-27 08:48:00

                 http://img402.imageshack.us/img402/6176/1070h.jpg


24 TELEVİZYONU 3 YAŞINDA

2007 yılında yayın hayatına başlayan 24 Televizyonu 3. yaş kutlamasını kurum içerisinde yaptığı bir organizasyonla kutladı.


 

 

24 ailesi içerisinde gerçekleşen 3. Yaş kutlamalarına Genel Yayın Yönetmeni Akif Beki, Star Medya İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karaalioğlu ve kurum çalışanları iştirak etti. Akif Beki’nin çalışanlara hitaben yaptığı konuşma ile başlayan kutlama, Beki’nin 3. Yaş pastasını kesmesi ile devam etti. 24 Genel Yayın Yönetmeni Akif Beki çalışanlara yönelik konuşmasında; “24 Televizyonu ekran olarak da ticari olarak da başarılı bir operasyondur. 3 Yılda çok yol aldık. Bu kurumun kimyası, ruhu hepimizden bir parça taşıyor. Emeğiniz ve katkılarınız için teşekkür ederim. 2010’da haber rekabetinde daha iddialı olmayı ve yeni yatırımlarla daha da büyümeyi hedefliyoruz. 3. Yaşımız kutlu olsun” dedi.


Kaynak: Medyatava

____________________________

SAMANYOLU HABER TV 3 YILI GERİDE BIRAKTI


22 Ocak 2007’de kurulan Samanyolu Haber TV, Samanyolu Yayın Grubu bünyesinde 3 yılı geride bıraktı.


İstanbul ve Ankara’nın yanı sıra, Frankfurt, New Jersey, New York, Brüksel’deki çalışanlarıyla sıcak gelişmeleri hızla seyircisine ulaştırıyor.

24 saat haber yayını yapan kanal, Mümtazer Türköne, Faruk Mercan, Beril Dedeoğlu, Yavuz Baydar, Ahmet Turan Alkan, Salih Zengin, Lale Kemal, Bülent Korucu, Mehmet Kamış gibi isimlerle analiz programları yapıyor. Ekonomi, spor alanında ihtiyaç duyulan bütün bilgileri gün içinde seyircisine ulaştırıyor.

Samanyolu Haber Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Metin Yıkar, Türkiye’de habercilik yapmanın dünyada eşine az rastlanacak bir performans gerektirdiğini söylüyor. Yıkar, herhangi bir Avrupa ülkesinde 6 ayda olabilecek olayların Türkiye’de sabahtan öğleye kadar süren çok kısa bir zaman diliminde cereyan ettiğini hatırlatıyor. Samanyolu Haber TV kadrosunu hızlı, esnek, birikimli, üretken halde tutabilmek için, tam motivasyonla yollarına devam ettiklerinin ısrarla altını çiziyor.

Samanyolu Haber Televizyonu’nun ekibi aynı zamanda Samanyolu TV’nin Ana Haber bültenini de hazırlıyor. Gün içindeki akışı özel çalışmalarla, coşkulu bir şekilde ana habere aktarıyor. 3. yılı bitirip 4. yaşına giren kanal, birkaç hafta içinde web portalı, mobil mecra gibi çağdaş yayıncılık alanlarında seyircisinin karşısına ilkleri yaşayacakları sürprizlerle çıkmaya hazırlanıyor. Samanyolu Haber Televizyonu uydudan, Kablo TV 42., Digitürk 46. ve D-Smart 73. kanaldan izleyicisine ulaşıyorKAYNAK:  Medyatava

 

0
0
0
Yorum Yaz