''Katil Kim''Programı Radyo İstanbul'da

2008-05-01 19:59:00

 

                                    img368/3605/7419971go2.jpg


İstanbul'un tek kent radyosu olma özelliği taşıyan, Güven Arifoğlu' nun Genel Yayın Yönetmenliği'nde kısa sürede birçok başarılı projeye ve kent radyosu ile alakalı kaliteli programlara imza atan Radyo İstanbul'dan yine bir ilk.

 

Amerika ve Avrupa'da ki radyo kanallarında milyonlarca kitlelere ulaşan ve büyük bir merakla takip edilen dikkat ve strateji programı ''Katil Kim?'' Radyo İstanbul sayesinde tüm İstanbullularla buluşuyor.

 

Programın tüm radyo yayıncılık haklarını satın alarak Türkiye'ye getiren Radyo İstanbul genel yayın yönetmeni Güven ARİFOĞLU, televizyon kanallarının dünyada çok tutulan ve beğenilen program formatlarını ülkemize getirdiğini ve çok başarılı olduklarını, aynı türden bazı değişik programların da radyo istasyonları sayesinde insanlara ulaştırılmasının insanları eğlendirirken eğitmek açısından iyi olacağını vurguluyor.

 

''Katil Kim?'' programı ile dinleyiciler eve dönüş saatinde eğlenceli vaikt geçirirken aynı zamanda da dikkatlerinin karşılığında birbirinden güzel hediyeler kazanmaktalar.

 

''Katil Kim?'' Programını Radyo İstanbul'da başarılı show programı yapımcısı Ruhi AKTAŞ, namı değer Tuz Ruhi sunuyor. ''Katil Kim?'' programı hafta içi her gün 18.00 - 21.00 saatleri arasında Radyo İstanbul'da.

 

Yayın hayatına başladığı yedi ( 7 ) aylık süreçte birçok ilke imza atan ve yıldızı parlamaya devam eden Radyo İstanbul'un dinleyicilerini eğlendirmek, eğlendirirken de eğitmek ve kültür açısından önemli bilgiler sağlamak amacıyla ve özellikle çocuklarla ilgili hafta sonları sabah kuşaklarında birçok yeni programı faaliyete sokacaklarını belirten Güven ARİFOĞLU, ''radyo yayıncılığının amacı sadece müzik çalmak değil, dinleyicisine bir şeyler de katmalıdır ve bunu yapmak zorundadır'' diyor.

 

KAYNAK:  Radyocuyuz.Com

 

 

0
0
0
Yorum Yaz