KRAL TV MAGAZİN PROGRAMCILIĞINDA KALİTEYİ HEDEFLEDİ.. YENİ YAYIN

2008-03-19 18:16:00
KRAL TV MAGAZİN PROGRAMCILIĞINDA KALİTEYİ HEDEFLEDİ.. YENİ YAYIN |  görsel 1

 

                               


Bu hafta yayına giren “Kim Ne Dedi?” ve “Farklı Bakış” isimli 2 program “Türkiye’de olmaz” denilen bir projeyi başarı ile ekranlara taşıdı

 

Kral TV magazin programcılığına yeni bir soluk getirdi.Bu hafta yayına giren “Kim Ne Dedi?” ve “Farklı Bakış” isimli programlar rating kaygısı olmadan izleyiciye kaliteyi en iyi şekilde sunmayı başardı.

 

Sansasyondan, yalan haberden uzak, ünlülerin hayatlarını kişilik haklarına saldırmadan konu edildiği 2 program izleyicilerden ve televizyon eleştirmenlerden çok olumlu tepki aldı.

 

Kral TV Magazin Müdürü Atılgan Poyrazoğlu programları ve hedeflerini bakın nasıl anlattı.“Kim Ne Dedi? isimli programda bir ünlüyü ele alıyoruz. İlk bölüm konuğumuz Özlem Tekin oldu. Tekin’i kendi ağzından değil sanatçının en yakınlarından, arkadaşlarından, çalıştığı insanlardan, kuaföründen, modacısından dinledik. Bugüne kadar bilinmeyen yönlerini ekranlara taşıdık. “Farklı Bakış”a gelince. Adından da anlaşılacağı gibi olaylara madalyonun her iki yüzünden bakıyoruz.

 

Teoman’ın bir meslektaşımızla yaşadığı üzücü olaydan yola çıkarak magazin gazetecileri ile ünlülerin ilişkilerini tarafsız bir şekilde ele aldık. Tarafları konuşturduk.Yorumu izleyiciye bıraktık.

 

Önümüzdeki hafta her iki programda çok büyük sürprizler, konular ve konukları gündeme getireceğiz. Kısacası derdimiz rating korkusu değil; kaliteden ödün vermemek”Poyrazoğlu, Kral TV Magazin Servisi’nin çok deneyimli bir kadrodan oluştuğunu belirterek bir konunun da altını önemle çiziyor.“Bu 2 programa başladığımız zaman sanatçılar önce inanamadı.(Türkiye’de böyle bir şey yapmak imkansız) diyerek tepkilerini dile getirdiler. Ama izleyince birçoğu açıp teşekkür etti” diyor

 

.Kral TV Genel Müdürü Alp Tanır’ın da büyükdestek verdiği 2 programın önümüzdeki hafta ekrana taşıyacağı konular da oldukça ilginç.“Kim Ne Dedi?” isimli programda Niran Ünsal’ı en yakınları anlatacak.“Farklı Bakış”ta ise ünlülerin evlilikleri, mutlulukları, mutsuzlukları, kimin neden başarılı olup, kimin neden başarısız olduğu işlenecek.Bizden söylemesi.Kral TV magazin programcılığında sessiz ve derinden geliyor.Dikkatle takip edin.

 

KAYNAK: MedyaKafe.Com

 

 

0
0
0
Yorum Yaz