NTV Spor Radyo yayına başlıyor!

2009-09-12 15:37:00

                                 

Türkiye’nin en büyük radyo grubu olan Doğuş Yayın Grubu’na yeni bir radyo daha eklendi. Eylül başından bu yana test yayınlarını sürdüren NTV Spor Radyo, 14 Eylül Pazartesi günü 87.7 frekansından yayına başlıyor.


Sadece futbolda değil, spora dair her alanda yayın yapacak olan NTV Spor Radyo, “Sporun Sesi” sloganıyla yayına geçiyor.

NTV Spor Radyo 87.7, NTV Spor televizyonunun spor yayınlarındaki deneyimini, saygınlığını, konusunda uzman güçlü kadrosunu ve programlarını radyoya taşıyacak, kendi özgün programlarını hazırlayacak.

87.7 frekansından İstanbul’da yayın yapacak olan NTV Spor Radyo, Turksat 3A uydusu, Sipru platformu, ntvsporradyo.com ve SipruRD ile iPhone’ndan dinlenebilecek.


NTV SPOR ŞİMDİ HER YERDE

NTV Spor kanalının sevilen sunucuları ve programları NTV Spor Radyo 87.7 ile şimdi her yerde. Evde, iş yerinde, arabada, sokakta, havada, denizde, sahilde, cepte her yerde sporseverler 24 saat spordan habersiz kalmayacak.

Futboldan at yarışlarına, basketboldan voleybola NTV Spor Radyo, sporun tüm dallarından haberleri, sonuçları, anlatımları, yorumları aktaracak.


NTV SPOR PROGRAMLARI RADYODA

NTV Spor kanalınının beğenilen programları; Ercan Taner’in sunduğu ödüllü yarışma ‘’5’te 5’’, her sabah Murat Caner’in sunduğu spor aktüel ‘’7/9’’, Burcu Esmersoy’un ‘’Spor Cafe’’si, her hafta maçların ardından Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile ‘’%100 Futbol’’ , Güntekin Onay, Ersin Düzen ve Mert Aydın’ın Avrupa ve Dünya’dan futbolu konuştuğu ‘’Gol’’ radyodan da dinlenecek.

Yine Fuat Akdağ ile Rıdvan Dilmen’in sunduğu, haftanın “en”lerinin belirlendiği ekranların en eğlenceli spor programı ‘’Not Defteri’’, maçları oynanmadan önce konuşan program Ercan Taner, Sergen Yalçın, Mustafa Doğan ile ‘’Maç Toplantısı’’, Fuat Akdağ ile Mehmet Demirkol’un her sabah gazete başlıkları ve köşe yazılarından yola çıkarak gündemi konuştuğu ‘’Spor Servisi’’ sporsevserleri radyoya bağlayacak programlar olacak.

İsabetli tahminleri ve şaşmayan öngörüleri ile ’’1 – 0 – 2’’, hafta sonu maçlar oynandıktan bir gün sonra Ercan Taner, Sergen Yalçın ve Mehmet Demirkol’un haftanın 9 maçını da yorumladığı ‘’Video Lig’’, Bağış Ertan ile Banu Yelkovan’ın sunduğu interaktif taraftar programı ‘’Yenilsen de Yensen de’’, Mehmet Y. Yılmaz, Kanat Akkaya ve Cem Dizdar’ın sunduğu “spora entellektüel bakış açısı” katan ‘’Ters Köşe’’, Ersin Düzen’in sunduğu gece haberleri ‘’Spor Gecesi’’, NTV Spor Radyo’nun da vazdeçilmezleri olacak.

NTV SPOR RADYO’DA ÖZGÜN PROGRAMLAR

Ayrıca NTV Spor Radyo özgün programları; ‘’Bahis Rehberi’’, sezon boyunca yayınlanacak Basketbol programı, Ercan Taner’in Salı günleri Mert Aydın, Perşembe günleri Fuat Akdağ ile sunacağı ve dinleyicilerin telefola da katılabileceği ‘’Açık Hat’’, Haluk Yürekli’nin haftanın maçları ve spor etkinlikleri hakkında bilgi vereceği, NTV Spor mubirlerinden son haberleri alacağı ‘’Haber Masası’’nın yanı sıra sürpriz isim ve programları peş peşe dinleyicisine sunacak...KAYNAK: 
MedyaTava0
0
0
Yorum Yaz