Radyoculardan Büyük Destek

2011-10-20 15:55:00

                  


Terörü lanetleyerek yayınlarını durdurma kararı alan radyocular, destek çığ gibi büyüyor. İşte Radyocuların Teröre lanet mesajları...

 

Radyoculardan Best FM'e Destek

 

Gündüz saatlerinde terörü lanetlemek adına yayınlarını durduran Best FM' e İstanbul'da ki meslektaşlarından destek geldi.

 
Radyocular meslektaşlarına bugün akşam 21 sularında Taksim Best FM stüdyolarına giderek bayrak açıp destek ziyaretinde bulunacaklar.
 
 
 
Best FM Yayınlarını Durdurdu
 
Best FM, 24 şehit için yayınını durdurma kararı aldı. İşte Best FM’in yayını durdurma kararı... "Bazen farkında olmak yetmez bir de farkında olduğunu fark ettirmek gerekir... Bugün o gün işte... . Türkiye teröre 26 kurban verdi bugün.Dün bu rakam 5’ti, Önceki gün 1... Rakamları yazmak kolaydır, insan rakamlara kolay alışır, belki bizim içimizde de alışanlar vardır.BEST FM Ailesi olarak buna tüm gücümüzle hayır diyoruz.Her rakam aslında yaşanmamış bir hayat, kurulmuş ama gerçekleşmesine zaman bulunamamış hayaller demek.Bu böyle olmaz, bu böyle devam edemez... O yüzden şimdi müziğin sesini kısıyoruz.Şimdi silaha karşı sözün zamanı, Sessiz çoğunluğun sesini en uzaklara duyurma anı... O yüzden şimdi Ankara’dan ulusal yas ilan etmesini istiyoruz.Başka hayaller yarım kalmasın, başka canlar yanmasın, söz ve duruş silahı yensin diye... Farkındayız, farkında olduğumuzu herkes bilsin istiyoruz... Biz de BEST FM olarak öncü olup yayınımızı durduruyoruz..."
 
 
 
Yunuz FM'de Yayınlarını Durdurdu!
 
Eskişehir'de yayınlarına devam eden Yunus FM'de yaşanan terör saldırılarına karşı sessiz gücünü gösterdi ve yayınlarını durdurdu.
 
 
 
Bolu FM'de Yayınlarını Durdurdu!
 

Yaşanan terör olaylarına tepki amaçlı yayınlarını durduran Best FM'in ardından ilk tepki Anadolu'dan geldi.

 
Best FM'in ulusal yas çağrısının ardından yayınlarını durdurması, sitemizi arayan ve mesaj gönderen bir çok dinleyici ve okur tarafından takdirle karşılandı. Bugün 14:15 sularında yayınını durduran Best FM' e ilk destek Bolu'dan Bolu FM'den geldi. Radyonun yayınları durmuş durumda. 
 
Yayın durdurmalara katılımın artması bekleniyor...
 
 
İstanbul FM Terörü Nasıl Lanetledi?

İstanbul FM Genel Yayın Yönetmeni ve Müzik Direktörü Gürdal Çakır yaşanan terör olayı ile ilgili basın açıklamasında bulundu:

"Başta Hakkari'nin Çukurca ve Yüksekova ilçelerine teröristlerin düzenlediği saldırıyla birlikte tüm terör eylemlerini kınamakisyanımızı dile getirmek ve en önemlisi de bugüne kadar terör sebebiyle şehit olan tüm asker ve vatandaşlarımızın yasını tuttuğunu belirtmek bu yüzden de bir süreyle İSTANBUL FM olarak yayınlarımızda sadece slow şarkılara yer vereceğimizi bildirmek isterim...

Saygılarımla


GürdaL ÇAKIR - İstanbul FM
Genel Yayın Yönetmeni & Müzik Direktörü"
 
 
 
Karadeniz FM’den Teröre Tepki Çok Farklı Geldi!..

Karadeniz FM teröre farklı bir şekilde lanet okudu!.. Yayınlarda sadece İstiklal Marşı çalan Karadeniz FM hangi mesajı verdi? İşte detaylar...

Karadeniz FM’den Teröre Tepki Çok Farklı Geldi!..
Yayınlarda Sadece İstiklal Marşı Çalınıyor!..

İşte Karadeniz FM'in açıklaması :


KARADENİZ FM DUYARSIZ KALMADI

Hakkari'de Askerlerimize Karşı Yapılan Haince Saldırı Nedeni ile Müziğin Sesini Kıstık ve Hainler sevinmesin diye Şehitlerimizi Saygıyla Anıyoruz.

Şimdi Milletçe Birlik Olma Zamanı. Terörü Lanetliyor ve Bizde Duyarsız Kalmadık Yayınlarımızda sadece İstiklal Marşımıza Yer Veriyoruz..

TÜM ŞEHİTLERİMİZE SAYGILARIMIZLA.....
 
 
 
Kanaltürk Radyo`dan Teröre Tepki

Kanaltürk Radyo teröre tepkisini nasıl dile getirdi? Ne gibi yayın politikasına geçildi? Detaylar haberin devamında...

Kanaltürk Radyo da son terör olaylarına tepkisini dile getiren radyolardan biri oldu!..

Kanaltürk Radyo hareketli müzik yayınlarını durdurarak slow müziklerle yayınlarını devam ettirdi.
 
 
 
 
KAYNAK:  MedyaTava.Com ve Radyocuyuz.Com
 
 
 
 
 
 
 

0
0
0
Yorum Yaz