SKY TÜRK’ÜN ADI DEĞİŞİYOR!

2011-07-06 01:29:00

            


 

Çukurova Grubu’nun televizyon kanalı SKY Türk, başlattığı değişimi sürdürüyor.

Yeni yayın dönemine farklı isimlerle girmeye hazırlanan SKY Türk’ün adının değiştirilmesi de gündeme alındı.Önümüzdeki günlerde yeni binasına taşınacak olan SKY Türk Televizyonu, ekrana yeni isimleri sürkeye hazırlanıyor. Bir süre önce Saynur Tezel ile Enver Aysever’in programlarını kaldıran SKY Türk, Yavuz Semerci ile de yollarını ayırdı.


Semerci’nin Murat Sabuncu ve Kerimcan Kamal’la yaptığı “Gündem” adlı programa son veren SKY Türk, yeni yayın dönemine farklı bir formatta girmeyi tasarlıyor.

 

Haber merkezini SHOW TV’nin haber merkeziyle birleştiren SKY Türk, program ağırlıklı bir kanal olacak. Formatta yenilikler yapılırken, SKY Türk’ün adı da değiştirilecek.

 

Bilindiği üzere SKY Türk TV, geride bıraktığımız hafta Kanaltürk’le anlaştığı için Enver Aysever’in programını yayından kaldırmış ve değişime start vermişti.

 

KAYNAK:  MedyaMuhabiri.com

________________________________________________

 

SkyTürk isim değiştirecek!

Saynur Tezel ile yollarını ayıran Skytürk'te değişim başladı. Taşınmanın ardından kanalın ismi ve yapısı da değişiyor... 

Çukurova Grubu'nun haber kanalı SkyTürk, en geç 1 Ağustos'a kadar Maslak Cendere Yolu'ndaki yeni binaya taşınmayı tamamlayacak.

Kanalın editoryal yönetimi Tuba Atav'a emanet. 

Deneyimli haberci Atav, Show Haber kadrosuna bazı takviyelerle haber kanalı formatına devam edecek. 

Spor için de grup kanallarından Lig TV havuzundan yararlanılacak.

Yıllar önce İngiliz SkyNews grubunun açtığı isim hakkı davasında gelinen nokta gözönüne alınarak, yeni dönemde Skytürk'ün adı ve logosu da değişecek. 

 


KAYNAK:   MEDYATAVA.COM

 

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz