TGRT HABER yeni yayın döneminde çok konuşulacak

2011-08-03 22:26:00

                  


Siyasetten sanata birçok program yeni dönemde TGRT HABER TV ekranında... TGRT HABER TV yeni yayın dönemine hızlı girdi. Siyasetten sanata pekçok program zengin muhtevasıyla izleyicinin karşısında... 

TGRT Haber TV yeni yüzler ve programlarla yeni yayın dönemine “Merhaba” diyor. Siyasetten sanata ekonomiden fikir hayatına onlarca konuda birbirinden renkli programlar yeni yayın döneminde izleyiciyle buluşacak. İşte yeni programlar: 

NUH ALBAYRAK’LA TÜRKİYE PLATFORMU 

Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak şimdi de manşeti ekranda atıyor... Nuh Albayrak’ın sunduğu “Türkiye Platformu” ülkemizin ve dünyanın gündeminden önemli konuları özel vtr’ler ve konuklarla tartışmaya açıyor. Nuh Albayrak bu hafta meslektaşı Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu’nu ağırlıyor... 

İki gazeteci komutanların istifasından hükümetin özel harekat polislerini 15 yıl sonra tekrar araziye çıkarma fikrini değerlendiriyor. “Nuh Albayrak’la Türkiye Platformu” bu akşam ve her çarşamba saat 23:00’te TGRT HABER TV’DE... 

> Türkiye sağduyuya en çok ihtiyaç duyulan dönemden geçiyor. Mustafa Akyol her pazartesi saat 21’de “Siyasi Akıl” programıyla memleketin akil siyasetine katkıda bulunuyor. 

> Bazen bir kitap düşüyor gündemimize bazen bir film.. Bazen de siyasetin tam orta yerinde buluyoruz kendimizi.. TGRT Haber hayata dair ne varsa ‘konuşmak istiyor’.. Mustafa Selçuk ve Serhat İbrahimoğlu salı akşamları saat 21.00’de “Konuşmak Lazım” programında konuklarını ağırlıyor... 

ANKARA’NIN NABZI 

> Salı gecesi Salih Tuna meselenin aslını konuklarıyla değerlendiriyor. Asıl Mesele her Salı saat 23:00’te ekran başında müdavimlerini bekliyor. 

> Ankara yoğun gündemine ara vermiyor. Türkiye her gün farklı konuları tartışmaya açıyor. Nuri Elibol ve Murat Odabaş konuklarıyla Ankara’nın Gündemi’nde başkent siyasetini masaya yatırıyor. Ankara’nın Gündemi her çarşamba saat 21:00’de TGRT Haber’de ekrana geliyor. 

SOKAĞIN GÜNDEMİ 

> Nevval Sevindi Bekir Berat Özipek ve Cemil Ertem “Sokağın Gündemi”ni her perşembe saat 21’de TGRT ekranlarında tartışıyor. 

> Ankara-İstanbul hattında Türkiye siyasetinin izdüşümü. Karmaşık konulara anlaşılır analizler. Selma Aydın ve Melih Altınok ile “Siyaset Raporu” her cuma saat 21:00’de ekrana geliyor. 

> Haftanın gündeminde ne varsa Fikri Akyüz ve Gülden Kalecik cumartesi günleri 21’de “Gündem” programında onu irdeliyor. 

> TGRT Haber ‘Memleketim’ programıyla Türkiye’nin il ve ilçelerinin tarihi ve sosyal yapısını nakış nakış işliyor. 

HAFTA SONU CEYDA TUNA İLE RENKLENİYOR 

CUMARTESİ-PAZAR sabahlarınız Ceyda Tuna’yla renkleniyor. “Ceyda Tuna’yla Hafta Sonu” programı saat 09:00da başlıyor saat 13’te sona eriyor. Tuna hafta sonu sabah kuşağında gazete başlıklarını aktarıyor diyetten psikiyatriye yeni çıkan kitaplardan yeni vizyona girecek filmlere pek çok konuyu konuklarıyla değerlendiriyor. 

HAYATINIZA ARTI KATACAKLAR 

TGRT HABER aktüalite programlarıyla izleyicinin hayatına artılar katmayı sürdürüyor. 

> Çiğdem İşler’in sunduğu “Stil” programında dekorasyondan ilginç tasarımlara pek çok detaya vakıf olabilirsiniz. 

> Gülbin Özbey’in sunduğu “Artı Moda”da sezonun trendleri son defileler moda tasarımcılarıyla röportajları bulabilirsiniz. 

> Zeynep Akköy’ün sunduğu “Artı Sanat’ta haftanın sanat etkinliklerini yakalayabilirsiniz. 

> Betül Büşra Ertürk’ün sunduğu “Artı Adres”te her hafta farklı adresler tavsiye ediliyor. Ertürk programda hafta sonu tatil seçeneklerinden köpeğinize otel önermeye kadar pek çok adres veriyor. 

> Yeni çıkan arabalar klasik otomobiller ikinci el oto arayanlar... Emre Kalkan’ın hazırlayıp sunduğu “Artı Oto Gusto”yu otomobil tutkunlarına hitap ediyor... 

> Burçin Sacihan Özgül’ün hazırlayıp sunduğu “Artı Gurme” her hafta iki ana yemek ve bir tatlı tarifiyle mutfak kültürünüze katkıda bulunuyor. 

> Burçin Sacihan Özgül hazırlayıp sunduğu “Artı Gezi” seyirciye tatil rehberliği yapıyor. 

ENDER MERTER İLE REKLAM ARKASI 

REKLAMSEVERLER ekran başına.. Ünlü reklamcı Ender Merter’in sunduğu “Reklam Arkası” perşembe akşamları saat 23:00’te TGRT HABER’de meraklılarıyla buluşuyor. Reklamların kamera arkası bu programda izleyiciyle bir araya geliyor.

 

KAYNAK:  MedyaKafe

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz