TÜRKSAT'TAN YENİ KAMPANYA

2010-02-01 16:31:00

                                http://img4.imageshack.us/img4/1435/turksatlogo2.jpg


 Türksat'ın başlattığı kampanyada Kablo TV'de, Uydunet ve Teledünya kurulum ve aktivasyon ücretleri alınmadığı ve kablosuz modem de hediye edildiği bildirildi.

 

Türksat’ın başlattığı kampanyada Kablo TV’de, Uydunet ve Teledünya kurulum ve aktivasyon ücretleri alınmadığı ve kablosuz modem de hediye edildiği bildirildi.

Türksat A.Ş. tarafından yapılan yazılı açıklamada, Kablo TV altyapısı üzerinden verdiği gerçek geniş bant internet erişimi Uydunet ile dijital TV platformu Teledünya hizmetlerinde iki kampanya başlattığını bildirdi.

Açıklamada, Dijital Şenlik Kampanyasından faydalanarak Uydunet ve Teledünya hizmetlerini almak isteyen müşterilerden, toplam 106 TL’ye varan Kablo TV, Uydunet ve Teledünya kurulum ve aktivasyon ücretlerinin alınmayacak olduğu belirtildi. Ayrıca yeni abonelere "kablosuz modem’ hediye edilecek olup abonelerin, HD set top box cihazlarını piyasa değerinin yarı fiyatına ve 24 aya varan taksitlerle alabileceği kaydedildi. Açıklamada, "Kablosuz modem kampanyasından faydalanarak Kablo TV Uydunet hizmetlerini almak isteyen abonelerden ise 71 TL’ye varan kurulum ve aktivasyon ücretleri alınmayacak. Ayrıca kablosuz modem hediye edilecek. Her iki kampanyadan da mevcut Kablo TV aboneleri faydalanabilecek.
 
Kampanyalar stoklarla sınırlı olup 1 Şubat -31 Mart 2010 tarihleri arasında geçerli olacak" denildi.

DİJİTAL ŞENLİK KAMPANYASI

Açıklamada, Türksat’ın sunduğu Uydunet ve Teledünya hizmetlerinde başlatılan Dijital Şenlik Kampanyasında yeni abonelerden hiç birinden kurulum ve aktivasyon hizmetinin alınmayacağı belirtilerek, yeni abonelere HD set top box’lar peşin ve taksit seçenekleri sunulacağı kaydedildi.
 
Kampanyaya katılmak isteyen abonelerden 24 ay boyunca aboneliklerini sürdürme koşulunun aranacağını ifade edilen açıklamada, Dijital Şenlik Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelere modem hediye edileceği kaydedildi. Açıklamada kampanya paketinde asgari alınması gereken hizmetler şöyle sıralandı: "Kablo TV, Teledünya (Temel Paket, HD veya Full Sinema Paketi), Uydunet (1 Mbps ve üzeri tüm kotalı ve limitsiz hızlardan birisine abonelik)"

"KABLOSUZ MODEM’ HEDİYE

Kablosuz Modem Kampanyasına 24 ay süre ile abone olacak müşterileren Kablo TV ve Uydunet kurulum ve aktivasyon ücretlerinin alınmayacağı belirtilen açıklamada, abonelere ayrıca "kablosuz modem’ hediye edileceği ifade edildi:

Açıklamada kampanya paketinde asgari alınması gereken hizmetler şöyle sıralandı: "Kablo TV, Uydunet (1 Mbps ve üzeri tüm kotalı ve limitsiz hızlardan birisine abonelik)"
 
 
 
KAYNAK:   ANKA
 
 
 
 

0
0
0
Yorum Yaz