Virgin Radio İstanbul 101'e taşındı!

2012-01-14 05:40:00

         


Hit müziğin en iyi adresi Virgin Radio Türkiye, yayın kalitesini artırmak amacıyla İstanbul frekansını 101’e taşıdı.

Hit müzik yayını, dünyaca ünlü DJ’leri, Geveze ve Bay J’nin programları ve popüler kulüplerden canlı yayınları ile gençlerin en çok tercih ettiği radyolardan biri olan Virgin Radio İstanbul’da bugünden itibaren 101 frekansından dinlenebilecek.

Dünya markası Virgin Radio, sahip olduğu 8 radyo istasyonu ile Türkiye’nin en büyük radyo grubu olan Doğuş Yayın Grubu bünyesinde 2008 yılında yayına başladı. 

Virgin Radio Konsere Götürüyor

Hit müzik tutkunlarının buluşma adresi Virgin Radio, dinleyicilerini dünyadaki çok özel konserlere götürüyor, ülkemizdeki en önemli konserlerin medya sponsorluğunu üstleniyor. Geçen sene şanslı dinleyicilerini Rihanna, Black Eyed Peas, Shakira’nın yurtdışı konserlerine gönderdi. Türkiye’de gerçekleşen Fat Boy Slim, U2, Rihanna, Eros Ramazotti gibi dünya starlarının konserlerine de medya sponsorluğu yaptı.

Sporun Müzik Radyosu

Müzikle sporun bir birinden ayrılmadığını bilen Virgin Radio, 2010’da NBA Türkiye’nin ve 2011’de Türkiye Tenis Federasyonu’nun düzenlediği dünyanın en önemli kadınlar tenis şampiyonası olan WTA Championships’in resmi radyosu oldu.

Kanyon’da Özel Stüdyo ve Canlı Yayın

Dinleyicileriyle her ortamda buluşmayı hedefleyen Virgin Radio, 2010’da Kanyon AVM içine kurduğu stüdyodan kapalı devre müzik yayınının yanı sıra Bay J, Geveze, DJ Mert, DJ Berat da bu stüdyodan canlı yayınlar yapıyor... 

Virgin Radio Kampüslerde

Virgin Radio Team, müzik, eğlence ve takım ruhunu kampüslere taşıyor. Her hafta bir lise ya da üniversitenin kampüsünde gençlerle buluşan Virgin Radio Team, gençliğin nabzını tutuyor. Doğuş Otomotiv’in trafik bilincini artırmayı hedefleyen kurumsal sorumluluk projesi “Trafik Hayattır”ı lise öğrencilerine taşımayı hedefleyen Virgin Radio’nun bu girişimi de başarıyla yürüyor. 

80 ve 90’lı yılların hit müziklerini dinleyici ile buluşturan ve bugüne kadar 101 İstanbul frekansından yayın yapan Capital Radio ise şimdilik capitalradio.com.tr’den dinlenebilecek.

 

 

KAYNAK:   Virgin Radyo

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz